Polski English    
e-mail: info@wildforest.pl
tel: 601291355


Jeśli chcesz być informowany o zapisach na imprezy i nowościach na tej stronie - przyślij nam swój adres e-mail!

Przepisz kod z obrazka
Organizujemy wyspecjalizowane warsztaty i plenery fotograficzne dla miłośników fotografii przyrodniczej. Głównym tematem są dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Pejzaże są zazwyczaj tematem dodatkowym i pobocznym.
Organizujemy także fotowyprawy zagraniczne do różnych krajów Europy oraz wycieczki przyrodnicze po Puszczy Białowieskiej.
Prowadzący najczęściej też są fotografami, fotografują razem z Wami i podczas zajęć służą wszelką radą dotyczącą technicznych i artystycznych aspektów wykonywanych fotografii.

Marek Kosiński - właściciel, przewodnik
ur. 1967, zawodowy fotograf przyrody, laureat wyróżnień w prestiżowych, międzynarodowych konkursach fotografii przyrodniczej: BBC Wildlife Photographer of the Year w Londynie oraz GDT European Wildlife Photographer of the Year; biolog (dr nauk biologicznych) i przyrodnik z wykształcenia i zamiłowania, popularyzator przyrody i fotografii przyrodniczej; absolwent Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego, wieloletni pracownik naukowy i nauczyciel akademicki w Instytucie Botaniki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie; współautor (wraz z żoną Renatą) kilku książek przyrodniczych, razem opublikowali około 15 000 fotografii w książkach, albumach, podręcznikach szkolnych, czasopismach i kalendarzach w kraju i za granicą; prowadzi własny bank fotografii www.kosinscy.pl, współpracuje także z agencją fotograficzną Forum; juror krajowych konkursów fotograficznych; od roku 2004 mieszka wraz z rodziną w Białowieży, do której przeniósł się z rodzinnego Krakowa.

Więcej: www.kosinscy.pl