Polski English    
e-mail: info@wildforest.pl
tel: 601291355


Jeśli chcesz być informowany o zapisach na imprezy i nowościach na tej stronie - przyślij nam swój adres e-mail!

Przepisz kod z obrazka
Organizujemy wyspecjalizowane warsztaty i plenery fotograficzne dla miłośników fotografii przyrodniczej. Głównym tematem są dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Pejzaże są zazwyczaj tematem dodatkowym i pobocznym.
Organizujemy także fotowyprawy zagraniczne do różnych krajów Europy oraz wycieczki przyrodnicze po Puszczy Białowieskiej.
Prowadzący najczęściej też są fotografami, fotografują razem z Wami i podczas zajęć służą wszelką radą dotyczącą technicznych i artystycznych aspektów wykonywanych fotografii.

Marek Kosiński - właściciel, przewodnik
ur. 1967, zawodowy fotograf przyrody, laureat wyróżnień w prestiżowych, międzynarodowych konkursach fotografii przyrodniczej: BBC Wildlife Photographer of the Year w Londynie oraz GDT European Wildlife Photographer of the Year; biolog (dr nauk biologicznych) i przyrodnik z wykształcenia i zamiłowania, popularyzator przyrody i fotografii przyrodniczej; absolwent Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego, wieloletni pracownik naukowy i nauczyciel akademicki w Instytucie Botaniki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie; współautor (wraz z żoną Renatą) kilku książek przyrodniczych, razem opublikowali około 15 000 fotografii w książkach, albumach, podręcznikach szkolnych, czasopismach i kalendarzach w kraju i za granicą; prowadzi własny bank fotografii www.kosinscy.pl, współpracuje także z agencją fotograficzną Forum; członek Związku Polskich Fotografów Przyrody od początku istnienia, przez 8 lat był prezesem Okręgu Krakowskiego; juror krajowych konkursów fotograficznych; od roku 2004 mieszka wraz z rodziną w Białowieży, do której przeniósł się z rodzinnego Krakowa.

Więcej: www.kosinscy.pl


Olimpiusz Wenhrynowicz - przewodnik

ur. 1957, fotograf przyrody, absolwent Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego, dr nauk biologicznych, wieloletni pracownik naukowy i nauczyciel akademicki w Instytucie Biologii Molekularnej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz na Akademii Medycznej, członek Związku Polskich Fotografów Przyrody. Fotografuje niemal od dzieciństwa, uczony kompozycji, grafiki, barwy przez swego ojca, artystę plastyka, stąd zwraca szczególną uwagę na aspekty artystyczne wykonanych zdjęć. Tematy zainteresowań to pejzaż, "minipejzaż" i zwierzęta.